PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 2019

www.jchl.cz


muži

Poř.  Družstvo Okres 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Body
 1.   Žernovice   PT   17   0   20   11   15   20   20   15   20   17   15   0   15   185 
 2.   Srubec   ČB   20   15   8   0   17   9   17   20   8   15   0   8   10   147 
 3.   Vlkovice   ČB   0   0   9   20   20   4   11   13   10   13   5   17   20   142 
 4.   Tálín   PI   7   20   10   9   13   10   15   5   17   0   3   7   6   122 
 5.   Netřebice   ČK   11   5   17   3   10   13   6   6   15   6   0   15   1   108 
 6.   Holubov   ČK   0   13   4   10   11   0   13   17   0   7   11   0   17   103 
 7.   Chlum B   ČK   10   10   11   15   0   0   7   0   11   0   13   11   4   92 
 8.   Slavošovice   ČB   9   0   13   5   6   2   8   8   6   4   8   4   13   86 
 9.   Ledenice   ČB   6   17   15   17   0   6   0   0   2   0   6   6   9   84 
 10.   Benešova Hora   PT   3         0   0*   15   10   4   1   20   4   15   0   72 
 11.   Lišov A   ČB   0   6   0   13   5   17   9   2   7   0   0   9   3   71 
 12.   Kolence   JH   8   9   0      3   0   5   10      10      20      65 
 13.   Krč   PI   0   8   0   7   4   11   0   3   13      0   10   8   64 
 14.   Soběnov A   ČK   0   0   5   0   7   0   0   11   4   11   9   0   2   49 
 15.   Přísečná A   ČK   0   2   7   8   8   7   4   1   0   0   10         47 
 16.   Jaronice   ČB   0   11               0   7         17   0   11   46 
 17.   Brloh   ČK            6   9   3   3   0   0      7   5      33 
 18.   Bezdědovice   ST   13   7            8   0                     28 
 19.   Novosedly   ST                                 20         20 
 19.   Třísov   ČK   0   1   0   0         0   0   5   9         5   20 
 21.   Bezděkov pod T.   PB   15                                       15 
 21.   Milenovice   PI   0   4   3   1   0   0   0      0            7   15 
 23.   Lišov B   ČB   4   0      0      1   0   9               0   14 
 23.   Přísečná B   CK         6   0                  8            14 
 25.   Mydlovary   ČB   1         2      5   2            1   2      13 
 26.   Plešovice   ČK         0   0         0      9               9 
 27.   Soběnov B   ČK         2   0                  5            7 
 28.   Třebín - Lipí   ČB   0      1   0      0   0   0   3   1      1      6 
 29.   Lásenice   JH   5                                       5 
 30.   Velešín A   ČK            4                              4 
 31.   Budilov   PT      3                                    3 
 31.   Omlenice   ČK         0   0                  3            3 
 31.   Zliv   ČB                                    3      3 
 34.   Přídolí   ČK            0               0   2            2 
 34.   Hosín   ČB                                 2         2 
 36.   Křenovice   ČB                     1   0            0      1 
 37.   Ločenice   ČK   0                                       0 
 37.   Zahorčice   ST   0*                              0         0 
 37.   Besednice   ČK         0   0                  0            0 
 37.   Pořešín   ČK         0   0                  0            0 
 37.   Dolní Dvořiště   ČK            0                              0 
 37.   Hrabice   PT                  0                        0 
 37.   Radost Sport   CB                        0            0      0 
 37.   Smrhov   ČK                              0            0 
 37.   Zvíkov   ČK                              0      0      0 
 37.   Borovany B   ČB                                    0      0 
 37.   Miletín   ČB                                    0      0 
 37.   Šipoun   ČK                                    0      0 
 37.   Lomnice nad L.   JH                                    0      0 


ženy

Poř.  Družstvo Okres 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Body
 1.   Hrdějovice B   ČB   6   10   0   0   3   0   10   8   0   10   4   10   10   71 
 2.   Srubec   ČB   0   4   6   10   10   6   8   0   6   4   8   4   1   67 
 3.   Holubov   ČK   8   8   0   8   0   4   0   10   3   6   6   6   6   65 
 4.   Ledenice   ČB   10   0   2   4      8   6   6   10   0   3   8   0   57 
 5.   Lišov B   ČB   3   0      2   6   10   0   3   4   8   10   3   4   53 
 6.   Žernovice   PT   4   6   8   6   8   2   4   0   8   0   0   2   0   48 
 7.   Chlum   ČK   1   1   10   0   4      3   2   0   1   1   0   8   31 
 8.   Mydlovary   ČB   0   3   4   0   2   1   1   4   2   3   0   1   2   23 
 9.   Lišov A   ČB   2   2   0   3   1   3   2   0   1   0   2   0   3   19 
 10.   Todně   ČB         1   0            1      2            4 
 11.   Netřebice   ČK         3   0                  0            3 
 12.   Velešín A   ČK            1                              1 
 13.   Benešov n/Čer.   ČK         0                     0            0 
 13.   Besednice   ČK         0   0                  0            0 
 13.   Omlenice   ČK         0   0                  0            0 
 13.   Strážkovice   ČB            0                              0 
 13.   Brloh   ČK            0                              0 
 13.   Zliv   ČB                  0                  0      0 
 13.   Lišov D   ČB                                    0      0 
 13.   Miletín   ČB                                    0      0 
 13.   Lužná   RA                                       0   0 

* - družstvu nebyly přiděleny body z důvodu porušení pravidel.

Doplňkové bodování sborů zastoupených v obou kategoriích, M+Ž

Poř.  Sbor Okres 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Body
 1.   Žernovice   PT   17+4   0+6   20+8   11+6   15+8   20+2   20+4   15+0   20+8   17+0   15+0   0+2   15+0   233 
 2.   Srubec   ČB   20+0   15+4   8+6   0+10   17+10   9+6   17+8   20+0   8+6   15+4   0+8   8+4   10+0   213 
 3.   Holubov   ČK   0+8   13+8   4+0   10+8   11+0   0+4   13+0   17+10   0+3   7+6   11+6   0+6   17+6   168 
 4.   Ledenice   ČB   6+10   17+0   15+2   17+4      6+8   0+6   0+6   2+10   0+0   6+3   6+8   9+0   141 
 5.   Chlum   ČK   10+1   10+1   11+10   15+0   0+4   7+3      0+2   11+0   0+1   13+1   11+0   4+8   123 
 6.   Lišov A   ČB   0+2   6+2   0+0   13+3   5+1   17+3   9+2   2+0   7+1   0+0   0+2   9+0   3+3   90 
 7.   Lišov B   ČB   4+3   0+0      0+2      1+10   0+0   9+3               0+4   36 
 8.   Netřebice   ČK         17+3   3+0                  6+0         0+0   29 
 9.   Mydlovary   ČB   1+0         2+0      5+1   2+1            1+0   2+1      16 
 10.   Brloh   ČK            6+0                              6 
 11.   Velešín A   ČK            4+1                              5 
 12.   Omlenice   ČK         0+0   0+0                  3+0            3 
 12.   Zliv   ČB                                    3+0      3 
 14.   Besednice   ČK         0+0   0+0                  0+0            0 
 14.   Miletín   ČB                                    0+0      0