28. červenec 2016 18:17
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Prezentační video BISON SPORTSWEAR

Obrázky novinek: bison2015seda.jpgVíte jak a kde vznikají originální dresy a týmové oblečení ? Mrkněte do výrobní haly Bison Sportswear, s.r.o., českého výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi s výrobou sportovního oblečení pro všechny sporty.

Rezervace startovního pořadí Kájov 6.8. 13:00

Hlavní obrázky: ikona_rezervace.jpgRezervace startovního pořadí pro letošní sezónu probíhá stejně jako loni na webu hasicskasoutez.cz, opět má přednostní právo výběru startovní příčky nejlěpších deset mužských a pět ženských týmů z loňského ročníku, SDH Krč II. muži tuto možnost nevyužil. Odkaz na rezervace pořadí najdete vlevo v odstavci Navigace.

PRO ZMĚNU PEVNÉ REZERVACE PIŠTE NA info@jchl.cz

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ KÁJOV 6.8. 13:00

Tipovací soutěž Kájov 6.8.

Obrázky novinek: tipovacka.jpgV letošní sezóně pokračuje jako loni tipovací soutěž. Tipovat nejlepší výsledný čas v obou kategoriích můžete na nástřikovou soutěž v Kájově 6. srpna od 13. hodin.

TIPOVACÍ SOUTĚŽ KÁJOV 6.8. 13:00

 

SPONZOŘI TIPOVACÍ SOUTĚŽE

Obrázky článků: proudnice_klimes.jpgObrázky novinek: bisonbanner.jpg

Srubec 23.7. 2016

Obrázky novinek: srubec16.jpgRočník se nám přehoupl do druhé poloviny a boj o body pokračoval sklopkovou konfrontací ve Srubci, kam přijelo pětadvacet mužských a jedenáct ženských sestav. Počasí z kraje přálo, ale v průběhu ženské kategorie smočilo závodníky pár dešťových kapek. Mužská kategorie, díky skvělé trati, která je trochu z kopce, byla plná sedmnáctek, kterých padlo celkem devět, dva pokusy byly ukončeny ve stejném čase, k tomu slušných pět osmnáctek a tři neplatné pokusy, ženám se až tak nedařilo, ikdyž nebýt prostřiků mohla také sedmnáctka cinknout, takhle jsme viděli dvě osmnáctky a dvě devatenáctky, všechny ženské týmy svou disciplínu ukončily. Po odběhnutí obou kategorií došlo na mužské finále pěti nejlepších. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na webu Fire.Tv

Krč 10.7. 2016

Obrázky novinek: krc16.jpgSoutěžní víkend se přesunul do Krče, kde za krásného letního počasí proběhla sklopková konfrontace sedmadvaceti mužských a třinácti ženských družstev. V mužské kategorii padl třetí nejlepší čas v historii ligy, tři sedmnácky a čtyři neplatné pokusy, ženám se moc nedařilo a stejně jako v sobotu v Křenovicích rozhodl jeden suverénní čas, ke kterému jsme viděli pouhé čtyři devatenáctky. Celá soutěž proběhla vcelku rychle hlavně díky disciplinovanosti závodníků a nevyskytly se žádné větší technické problémy kromě ucpaných záchodů.

Ročník 2016
Heřmanečsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Kájovn6.8.
Sedlecn3.9.
Mydlovarys17.9.
Markvarecs18.9.
Chlums24.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Chlum B108
2.Žernovice107
3.Milenovice61
4.Zliv A58
5.Šipoun56
5.Kolence56
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Žernovice46
3.Mydlovary31
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2016 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.